Červenec 2011

Hádanka

31. července 2011 v 12:14
Tohle jsem Vám vyfotila pro zajímavost, jak se dá pohrát si s různým materiálem. Dostal to můj manžel od našich přátel. Ti mají takhle šikovnou tetu na Oravě. Možná, že hned poznáte z čeho to je a možná taky ne. Sama nevím. My jsme byli překvapení a moc se nám to líbilo. Těším se kdo to uhádne.


Hoax

25. července 2011 v 10:19 | Zdeňka
Jistě všichni dobře znáte emaily, které nás neustále bombardují dokola a dokola. Přinášejí tu prosby o pomoc pro nemocné, tu rozbory potravin, varují nás před vším možným i nemožným, přinášejí mnohdy děsivé zkazky atd..atd...Nevíme si rady, mnohdy uvěříme a protože chceme pomoci i druhým - pošleme dále.
Jestlipak víte, že existují stránky, které se těmito emaily zaobírají? Poptají se odborníků a ledacos vysvětlí. Přečtěte si podrobně tyto stránky a dozvíte se mnoho zajímavého.
A nakonec zjistíte, že s těmito emaily nemusíte ztrácet čas.
Zde je odkaz: Hoax


Origami 3 D - butterfly

22. července 2011 v 11:08 | Zdeňka
m

Batikované triko

18. července 2011 v 16:08 | Zdeňka
Ve středisku Klíč, kam chodím i na pedig, byla možnost si nabatikovat tričko. Tak jsem si tam teda zašla, ať mám nějakou změnu. Překvapilo mě, že se barvilo barvami na hedvábí. Výsledek se mi líbí, moje Martinka ho snad i vynosí.m

Skládání s Apropem

14. července 2011 v 12:27 | Zdeňka
Tak mám za sebou taky jednu dovolenou. Ani jste to nezaregistrovali, protože jsem tam měla i internet, takže jsem zveřejňovala články jako doposud.
Byli jsme s přáteli v Horním Bradle. Poprosili mě, abych jim udělala lektorku na origami 3d. Za půl roku jsem poskládala 3 000 papírků a další holky ještě 2 300 k tomu. O pejska a zajíčka si mohli zasoutěžit, hádali z kolika papírků jsou poskládaní. Mám z toho dobrý pocit, myslím, že se to líbilo. Všichni byli šikovní a vyrobili si mini labuťku a rybičku.
Užili jsme si krásný týden, doslova narvaný soutěžemi a zábavnými večery. Poznali jsme spoustu skvělých lidiček a fakt si to užili. V článku mám ještě další fotky a na ostatní se můžete podívat tady:

Origami 3 D swan

12. července 2011 v 20:16 | Zdeňka
U zajíčků jsem šla do menších variant. A tady mě napadlo udělat pro změnu obří labuť. Normálně skládám z dílku velkého asi 5,2 cm x 3,6 cm. Ale u téhle labutě je jeden dílek celá A4. Je jich 156. m

Pedig - Josefínský uzel

8. července 2011 v 19:26 | Zdeňka
Tohle byl docela oříšek, jsem zvědavá jestli se ještě někdy přinutím tohle zopakovat. Ale vypadá to hezky a krabičku jsem využila na spoustu drobností.


Origami 3 D - hrníček

3. července 2011 v 19:20 | Zdeňka