Září 2011

3d origami -muchomůrka

29. září 2011 v 8:19 | Zdeňka
Všichni teď chodí po lesích a sbírají hřiby. Já jsem, ale našla jen tohle...Zamračený

Korálkový náramek

24. září 2011 v 15:03 | Zdeňka
Hurá...tohle je můj první náramek. Martinka pořád nějaký chtěla. Tak jsem musela naštudovat, jak se dělá to ukončení a je hotovo.

Háčkovaná taška

20. září 2011 v 19:07
Moje maminka nezahálí. Uháčkovala si tuhle taštičku. No řekněte, není šikovná?

Origami 3 D - velryba

16. září 2011 v 22:40 | Zdeňka
Vzpomínáte si, jak jsem poskládala těch 3 000 papírků na rekondici? Když už jsem je takhle doma měla, samozřejmě mi to nedalo a hrála jsem si - jen tak. A potom hezky zase rozebrat. Prr... Zdeňko, tyhle ti nepatří...Smějící se

Gauč na kapesníky

12. září 2011 v 21:34 | Zdeňka
Po dlouhé době jsem zase ušila gauč na kapesníky.

Skříňka ze špejlí

10. září 2011 v 22:35 | Zdeňka
Tuhle skříňku jsem Vám vyfotila pro zajímavost. Kdysi jsem ji dostala od jednoho pána na dialýze. Tehdy jsem ještě nic moc nevyráběla. V dnešní době už bych chtěla vidět jak se to dělá a hned bych to beztak zkoušela. Takhle mi zůstala jenom tahle památka, protože ten pán nečekaně zemřel, což se stane na dialýze velmi lehce. Ještě jsem měla slíbenou stejně udělanou lampičku, ale k tomu už nedošlo. Skříněčka je udělaná velmi precizně, špejle jsou místy zajímavě opálené na ohni a je nalakovaná.

Upletený tácek

6. září 2011 v 8:41 | Zdeňka
Tenhle tácek jsme si v pedigu vyrobili na závěr kurzu. To bylo někdy v červnu. Já to zveřejňuji tak nějak podivně na přeskáčku. Od října budu ještě v pedigu pokračovat, už se moc těším. Taky po mě chtějí děvčata z kurzu, abych je naučila origami. Tak budu mít už druhou předváděčku, no já se nějak zmáhám.m

Vyšívaný pytlíček

3. září 2011 v 16:59 | Zdeňka
Tohle už jsem nevyšila ani nepatuji. A po pravdě řečeno jsem si myslela, že už asi nikdy nic nevyšiji. Akorát jsem v dubnu vyšila motivy na vajíčka. Jinak nic.
Je to pro mě úspěch, že jsem se překonala.Smějící se
Když jsem zakládala tyto stránky, dumali jsme s manželem nad názvem. Chtěla jsem v něm mít něco s vyšíváním. Paradoxně jsem hned vzápětí vyšívání opustila a začla se věnovat jiným technikám. Tento název mi nakonec takhle pěkně vymyslel manžel.