Říjen 2011

Šité korálky - náušnice

31. října 2011 v 21:53 | Zdeňka
Tyhle krásné náušnice jsem se naučila šít na Víkendovém setkání stejně "postižených"děvčat jako jsem já. Podotýkám, že takto trefně se nazvaly ony samy a já jsem se v tomhle pojmenování také našla. Poznala jsem spoustu příjemných lidiček a něco nového se naučila. Kromě šití korálků jsem si udrátovala hrníček a andělíčka a nakreslila pergameno. Fotkama Vás budu zásobovat postupně, neboť ne vše je již dokončeno. Tady se můžete podívat na fotečky ze srazu.

Pedigový košíček na mobil

28. října 2011 v 21:37 | Zdeňka
Jěště před začátkem dalšího kurzu pedigu, jsem se zmohla na tyhle mobilníčky. Nápad jsem okoukala od naší lektorky paní Milušky už před prázdninami, ale přišly na řadu až teď. Více fotek máte v článku. Ten druhý dostala mamča k narozeninám.

Woodoo panenka

25. října 2011 v 20:17 | Zdeňka
Kdysi už jsem kofoláčky nebo taky woodoo panenky dělala. ale poněkud větší. Tentokrát jsem se pokusila opravdu o mini velikost pro kamarádku Martinky - Verunku. Myslím, že se jí líbil.

Ocenění

24. října 2011 v 22:54 | Zdeňka
Po internetu ke mě doputovala tři ocenění mého blogu.
To první mám od Vlaďky. Moc pěkně o mě napsala a já o ní nemohu jinak. Ikdyž paličkování ani ovečkám nerozumím, ráda k ní nakukuji a vždy se dozvím něco zajímavého.
Druhé mám od Helenky, ke které také ráda chodím na výzvědy, co je nového.
A třetí ocenění jsem dostala od Janky, která s blogováním teprve začíná.
Všem mockrát děkuji, velmi mě to potěšilo.
Spousta blogů už toto ocenění dostalo a nechci se opakovat.
Proto ho věnuji Janičce, abych ji povzbudila v dalším tvoření. Je to moje kamarádka a i přes svůj handicap se stále usmívá a ráda si vytvoří něco pěkného pro radost sebe i druhých.
A také mojí sestře Jarce:

Kusudama

18. října 2011 v 20:03 | Zdeňka
Nechci Vás mé milé věrné čtenářky stále nudit s origami a tak vkládám zase něco jiného.

3D origami

13. října 2011 v 21:58 | Zdeňka
Další můj experiment.

Kukuřičné šustí.

9. října 2011 v 10:30 | Zdeňka
Ne všechno samozřejmě umím, jak se mi tady vždy tak velmi mile snažíte namluvit. Byla jsem na návštěvě u sestřenice a vedle ní lán kukuřice, no neodolala jsem. Proč nevyzkoušet zase něco nového? Byla to docela piplačka. Panenku jsem původně plánovala menší, ale nějak se mi to nepovedlo. Má 17 cm. Do dalšího dobrodružství už jsem se nepouštěla.
Šustí velmi chutná morčeti, takže panenku bude mít na zimu. Až ji bude likvidovat, přidám fotku.

Kusudama kytička

3. října 2011 v 21:09 | Zdeňka
Tuhle mini kytičku jsem jen tak narychlo sfoukla, když šla Martinka přát kamarádce k narozeninám. Ale nějak se mi jí nepodařilo lépe vyfotit.