Listopad 2011

Zažehlovací korálky- ušité

25. listopadu 2011 v 20:21 | Zdeňka
Tuhle podložku pod hrnek jsem ušila, hádejte z čeho? No, je mi jasné, že to zase hned uhádnete, ale tak aspoň Vám návštěvu u mě zpestřím.

3 D origami lotosový květ

21. listopadu 2011 v 20:35 | Zdeňka
Už jste dlouho neviděli nějaké to origami. Tak tady je lotosový květ.

Quiling kytičky

17. listopadu 2011 v 23:26 | Zdeňka
Tak jsem zas jednou potřebovala něco zabalit. A když to člověk ví včas, může si s tím i trochu pohrát.

Festival patchworku v Ostravě

14. listopadu 2011 v 14:22 | Zdeňka
Rok se sešel s rokem a my jsme si opět zajely na výstavu patchworku do Ostravy. Zase se nám tam moc líbilo a načerpaly jsme příjemnou tvůrčí atmosféru. Hned před vchodem jsme byly naprosto hotové z tohoto, na zimu dobře oblečeného auta. Že by to patřilo k povinné zimní výbavě, tak jako pneumatiky?? Překvapený
Tři hodiny jsme se kochaly tou krásou. Ale nemyslete si, neflákaly jsme se! Do "přátelského quiltu" jsme ušily květinku a domů si ušily krásný skládaný čtvereček. Zase jsem o něco chytřejší, ale nebojte se patchworku určitě nepropadnu. To je finančně náročná krása. To mě neláká. Na ostatní fotky se podívejte tady:

Pedig zvonečky

9. listopadu 2011 v 10:21 | Zdeňka
Tohle je můj první zvoneček. Ty další už jsou myslím vyvedenější.

Pergameno

5. listopadu 2011 v 20:53 | Zdeňka
Tady je to slíbené pergameno. Tohle už jsem udělala sama doma. Na dalších fotkách je pergameno z kurzu, ale pořád ho nemám dodělané jako přáníčko. Další - malý zvoneček, to jsem experimentovala s barvením. A na poslední fotečce je přáníčko, které si vyrobila moje Martinka.
Tobě Květko poradím, že určitě nemáš správný papír. Poptej se jakou má papír gramáž. Má mít 150g, ale já jsem zkusila i 115g a jde to také. Akorát člověk víc musí dávat pozor na protržení. Běžný pauzák má asi 80g.

Drátováný hrníček a andělíčci

2. listopadu 2011 v 19:33 | Zdeňka
Nebudu Vás déle napínat. Tohle je můj první udrátovaný hrníček z kurzu. Ještě jsem se naučila andělíčka a toho dalšího už jsem si vyrobila doma.