Duben 2012

Košíček se šénou

28. dubna 2012 v 23:36 | Zdeňka
.

Pedig

27. dubna 2012 v 10:02 | Zdeňka
Musím se pochlubit. Konečně jsem si objednala barevný pedig a šénu. To se to bude tvořit.

Žirafa a pedig

23. dubna 2012 v 18:25 | Zdeňka
Náhoda mě přivedla do Žirafy - do pedigářské dílny.
Tady se můžete podívat na jejich stránky.
Moc se mi tam líbí, je to barák plný sympatických lidiček. Mimo pedigu tam tkají koberce, vyrábějí keramiku, korálkují, zdobí kůží, pletou z vlny, z papíru, ve dřevařské dílně nám mimo jiné řežou dýnka nebo vyrábějí korálkové stávky a k tomu spoustu dalších a dalších činností. Mají tam i malý obchůdek, kde svoje výrobky prodávají.
Tohle jsou např. moje želvičky, před tím bych asi ani nenašla odvahu se do nich pustit, ale jak vidíte všechno jde, když se chce.
V galerii tady se můžete podívat na různé výrobky a mám tam i fotečky přímo z dílny. Všichni jsou moc šikovní, jejich bývalá vychovatelka odvedla kus dobré práce. Já teď zaučuji novou, snad za mnou kousek práce taky bude vidět.

Tulipány

20. dubna 2012 v 9:51 | Zdeňka
Všem už rozkvétají květinky na zahrádkách a u nás, protože jsme kraj vážně " razovity " , máme hold vzácné odrůdy. Tzv. tulipán místecký je kříženec tulipánu s papírem a vyskytuje se opět velmi vzácně.

Výstava origami

14. dubna 2012 v 21:29 | Zdeňka
Jestli někdo z Vás bydlí blízko Berouna, může se zajít osobně podívat na moje výrobky 3d origami. Oslovil mě zástupce České společnosti origami pan Cibulka, jestli nechci své výrobky vystavit. Potěšilo mě to samozřejmě a poslala jsem mu 8 výrobků. Výstava trvá až do 27.května. Fotku mé vitríny mám slíbenou, tak se později možná ještě pochlubím.

Origami - vajíčko

9. dubna 2012 v 9:45 | Zdeňka
Děkuji všem za přání k velikonocům a tady je můj pokus o vajíčko.

Přání všem.

6. dubna 2012 v 17:31 | Zdeňka
Svým návštěvníkům a všem lidem dobré vůle, přeji krásné prožití svátků velikonočních.

Vajíčko

4. dubna 2012 v 17:38 | Zdeňka
Doufám, že jste se nepolekali, jsem to pořád já, ale s trochu vylepšeným vzhledem blogu. Konečně jsem se zmohla a něco málo snad vylepšila.
Blíží se nám velikonoce. Minulý rok jsem tady chrlila jedno vajíčko za druhým, ale letos mi to nějak nevychází.
Tohle vajíčko můj manžel nazval diskovajíčko, protože se krásně blýská. Ale nafotit ho nebylo jednoduché. Líp to opravdu nešlo. Hvězdičky mi zbyly po vánocích, tak jsem je alespoň ještě nějak využila.