Září 2012

Ecoist - candy bags

25. září 2012 v 19:43 | Zdeňka
Konečně Vám po dlouhé době předvedu nějakou novou techniku. Brousila jsem si na ni zuby opravdu hodně dlouho. A hotové papírky mi ležely ke konečnému sešití taky moc moc dlouho.
Ale mát to !!! Papírová kabelka je na světě. Hurá !!!
Aby jste měly trošku představu jak se to dělá: Papírky se polepí průhlednou lepící páskou a potom poskládají. Vloží do sebe a sešijí k sobě....

Náramky přátelství

19. září 2012 v 21:14 | Zdeňka
Po dlouhé době jsem si zopakovala nějaké náramky. Ale je to jen ten nejzákladnější uzel. Fakt taková rychlovečka pro Marťu. Ve škole je to stále ještě hit, tak proč ji neudělat radost. Fotky se pravda moc nevyvedly.


Pískomil

10. září 2012 v 0:44 | Zdeňka
Zapomněla jsem ukázat nového člena rodiny....to bylo takhle:
Martinka s kamarádkou bez dovolení koupily pískomila. Já je s ním nevyhodila, zahlcena sliby, jak se budou starat. Po týdnu zájem opadl a já ho chtěla vrátit do zverimexu, vždyť máme ještě morče. Pak se stavila moje mamka, líbil se jí a tak si ho vzala, že to zkusí. Teď už ho má 4 měsíce a nedávno jí přibyla (obě to jsou holky) druhá, ať jí není smutno. Nic jsem o nich dosud nevěděla a proti morčeti se mi zdá toto zvířátko totálně nenáročné. Protože pochází např. z pouště Gobi, skoro nepije, tím pádem skoro nečůrá...jí velmi málo. Akorát si ho nepomazlíte jako morčátko, pořád je v pohybu a z ruky utíká. Ale když k mamce příjdeme, všechny tři sedíme nad bednou někdy i hodinu a pozorujeme. Je to lepší než televize. Pořád mají nějakou práci. Můžete se podívat na další fotky a mám tam přidané i nové fotky morčátka.


Stezka v korunách stromů - Neuschnönau

6. září 2012 v 21:01 | Zdeňka
Na dovolené jsme si udělali výlet do Bavorských lesů na tuto atrakci. Byl to super zážitek, zvláště pak pro vozíčkáře, když se mohli pohybovat tam kde zdraví a v těchto výškách. Všude kolem krásná příroda, moc se nám tam líbilo. V článku máte další fotečky, můžete se pokochat.