Únor 2013

Pedig

28. února 2013 v 21:14 | Zdeňka
Tohle jsou takové praktické košíčky na papíry, dopisy a tak....

Opletené zrcadlo

26. února 2013 v 13:43 | Zdeňka
Takto jsem si opletla stařičké zrcadlo a hned vypadá lépe. Používám ho při tvoření za stolem.V té chvíli mám televizi zády k sobě a tak našteluji zrcadlo a klidně koukám přes záda. To vymyslela moje mamka, okoukala jsem to.
Na druhé fotce je pudingový dortík, kterým mě překvapil můj manžel. Musím se přiznat, že když jsem kdysi dosáhla první tisícovky, pekla jsem já. A teď mě to vůbec nenapadlo. Udělal mi fakt radost!!

100 000 - DĚKUJI !!!

20. února 2013 v 12:12 | Zdeňka
A je to tady!
Dosáhla jsem této nádherné návštěvnosti. V lednu tomu byly tři roky, co jsem své stránky založila. Beru to jako velký úspěch a všem mým návštěvám, ať náhodným nebo pravidelně se vracejícím, chci za přízeň moc poděkovat. Díky blogování jsem poznala spoustu spřízněných duší, což by mě na začátku ani nenapadlo. Tímto se jim omlouvám, že je občas i zanedbávám. Snad to chápete, že je času a sil na všechno málo. Ještě bych chtěla zmínit zahraniční návštěvníky, kteří se také a nemalou měrou podílejí na tomto čísle. Skutečnost, že se ke mě podívalo skoro 90 zemí světa - to je fakt skvělý pocit.
Zachovejte mi svou přízeň a já se budu snažit i nadále inspirovat vaše šikovné ručičky.
Zdraví a děkuje Zdeňka


Čerokézké kruhy

14. února 2013 v 18:54 | Zdeňka
Další výrobek z kurzu pokročilých.

Candy bags

1. února 2013 v 9:40 | Zdeňka
Tak jsem se zmohla ještě na jednu tašku. Její barvy jsou ve skutečnosti mnohem sytější. Lépe ji vyfotit nejde, protože se pořád leskne. Je vyrobena z barevného papíru a balicího.