Leden 2015

Olejomalba na plátně strom

26. ledna 2015 v 18:14 | Zdeňka
Koncem minulého roku jsem byla v Praze na kreativním víkendu, který pořádala Monika Brydová ( předvádí ruční práce v pořadu Rady ptáka loskutáka). Ne, že bych tak daleko mířila kvůli tomu, ale náhodou jsme se tam s manželem ocitli. Původně jsme si plánovali romantický víkend v Beskydech a to proto, že jsem v žádném případě nechtěla daleko cestovat. Podotýkám, že máme Beskydy přímo za humnami. A takto to dopadlo. Manžel, vášnivý filmový fanda si oběhnul Hifi studia a, já jsem si jak vidíte také našla své. Večer jsme se sešli v IMAXu na novém scifi filmečku. Mě také nejsou filmy a kina vzdálené, když jsem při inv. důchodu 11 let promítala u nás v kině.
Na tomto víkendu jsem si zašla na kurzík olejomalby a věřte nebo ne vůbec nemám malířské nadání. Ale pod dohledem si tento strom prostě namaloval každý.


Encaustica obrázky

23. ledna 2015 v 14:10 | Zdeňka
Na Kreativu Ostrava jsem si také vyzkoušela encaustiku.

Korálkový náramek šitý

17. ledna 2015 v 12:45 | Zdeňka
Ještě se vrátím k výstavě Kreativ Ostrava v říjnu, kde jsem si zašla na Workshop k paní Fejtkové.
Známé to korálkářky, která tam přivezla i další svou novou knihu.
Jak už to tak chodí, po neustálém chození, je třeba i někam zasednout, tak proč se i něco nepřiučit, že?
Náramek se šije pěkně dokola a jde to rychle. Je z obyčejných rokajlů, což je další jeho výhoda.


Košíky na objednávku.

14. ledna 2015 v 10:39 | Zdeňka
Tak Vám dodatečně všem přeji krásný celý příští rok.
Snažila jsem se popřát alespoň na Vašich stránkách, ale tady jsem to nestihla. Mám za sebou opět (tak jako minulý rok) nevydařené vánoce.
Teď už jsme z toho snad venku a doufáme, že bude chvíli klid.

Košíčky si u mě objednala paní J. B. přes blog (myslím, že také blogařka - já to nějak nemohu v té korespondenci najít) a snad byla spokojená.

A ještě jsem se chtěla zeptat, víte někdo co je se Šavrdou (Šárkou) ??? Proč se mi nezobrazují její stránky? K Vám přece také chodila.